Punčochy kompresní se stříbrným vláknem

Terapeutické  kompresní podkolenky jsou vyráběny se stříbrným vláknem X-Static. Díky nesčetným vlastnostem stříbra jsou tyto podkolenky antistatické, antibakteriální, termoregulační, protizápachové a terapeutické.

Kompresní třída II

Křečové žíly dolních končetin se často mohou měnit  v kožní léze. V takovém případě se léčba žilní nedostatečnosti stává  komplikovanější kvůli infekci kožní tkáně. Za tímto účelem, díky neustálému výzkumu v oblasti textilního zušlechtění, společnost Calze vyvinula kompresní podkolenky RelaxSan Medicale Silver, které obsahují čistě stříbrná vlákna.

Kompresní podkolenky RelaxSan Medicale Silver využívají výhody známých vlastností stříbra a jsou moderním a efektivním textilním řešením žilních  onemocnění. 

Stříbro je totiž:
Antimikrobiální - inhibuje bakteriální růst.
Protizápachové - neutralizuje amoniak a denaturované bílkoviny, dvě hlavní příčiny zápachu.
Termoregulační - udržuje pacienty v komfortní  teplotě v každém ročním období - v chladném počasí hřeje a v  teplém počasí chladí.
Permanentní - vydrží opakovaná praní a zůstává v tkanině nezměněné až do destrukce výrobku.
Přírodní - neobsahuje nanotechnologie ani složité chemické vzorce. Je to 99,9% čisté stříbro.

Díky těmto vlastnostem jsou kompresní podkolenky RelaxSan Medicale Silver vhodné k ošetření „atletické nohy“ (plísní) a „diabetické nohy“.

Vlastnosti stříbra obsažené v kompresních podkolenkách  RelaxSan Medicale Silver zůstávají nezměněny i po 250 praních, což je výrobcem garantováno.

Díky těmto prokázaným vlastnostem a prokázané účinnosti  mají kompresní podkolenky RelaxSan Medicale Silver velmi vysoký poměr cena / kvalita.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 36 90 Třetinová galerie Řádky