Punčochy kompresní s bavlněným vláknem

(2)

Nejnovější řada kompresních léčebných punčoch vyrobených z bavlny, RelaxSan Medicale, s přirozeným pocitem na pokožce, mimořádné jemných díky vysoce kvalitní bavlněné přízi použité při  výrobě.            

Kompresní třída II.

 Bavlněné punčochy  RelaxSan Medicale  kombinují  ověřené funkce odstupňované komprese  s typickými vlastnostmi bavlny, což je termoregulační  efekt  a prodyšnost  při styku s pokožkou. Pacienti, kteří používají tyto bavlněné punčochy  RelaxSan Medicale, jistě ocení větší materiálovou odolnost  a z toho plynoucí delší životnost.

Protože bavlněná vlákna jsou uvnitř punčoch v kontaktu s pokožkou,  zabraňuje toto tzv. "textilní řešení"  vyvinuté  firmou Calze, problémům způsobeným kontaktem mezi pokožkou a syntetickými vlákny.

Díky termoregulačnímu a prodyšnému účinku mohou být  bavlněné punčochy RelaxSan Medicale  nošeny i v létě. Žíly  totiž mají tendenci otékat více v létě než v jiných ročních obdobích kvůli vyšším teplotám, důsledkem toho je nutná větší elastická komprese.
Z těchto  důvodů je řada bavlněných punčoch  RelaxSan Medicale ideálním „textilním řešením“ , které zajistí dodání správné dávky komprese  i v létě,  bez přerušení. To je zejména oceňováno a používáno v zemích, kde je klima velmi vlhké a teplé, ale i v našich podmínkách s horkými léty.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 36 90 Třetinová galerie Řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 36 90
 Název Cena