DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Dodací lhůty 

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Dopravní službou při objednávce nad 2000,- doprava ZDARMA
  • Dopravní službou při objednívce do 2000,- (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 96,– Kč
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
Způsob platby 
  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí. Poplatek 25,- Kč. 
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je 212159240/0600. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Převzetí a reklamace

  • Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

  • Pokud zákazník zvolí osobní převzetí na jedné z poboček, je povinnen si svou objednávku vyzvednout v plném rozsahu. V tuto chvíli se stává prodejna pouze odběrným místem a zákazník je povinnen zaplatit vše v plném rozsahu.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví  

                                                                               tým expedice Dvort, spol. s r.o.