Ženy po operaci prsu

(8)

Řešení následků onemocnění prsu je problematika natolik specifická, že se jí na celém světě zabývá jen několik vysoce specializovaných firem. Smyslem naší činnosti je pomáhat ženám vést po operaci prsu plnohodnotný život. Náš tým profesionálů je odhodlán udělat maximum k získání vaší důvěry a sebevědomí.

Díky mnohaletému naslouchání potřebám našich zákaznic vám můžeme nabídnout inovativní, vysoce kvalitní produkty a služby. Jsme pyšni na námi nabízené výrobky, které jsou technologicky na nejvyšší světové v současnosti dostupné úrovni; spolu s nimi vám nabízíme i náš osobní, individualizovaný a fundovaný přístup. Jen díky kombinaci nejlepších technologií spolu s profesionalitou a znalostmi jsme schopni udržovat takto vysoký standard.

Prsní epitézy firmy ABC (American Breast Care) jsou vyráběny z přírodních silikonových gelů a polyuretanových filmů, tvořících zevní stranu epitéz. Epitézy firmy ABC nosí ženy v USA, Německu a celé další řadě amerických zemí i Evropy.  Použité silikony jsou medicinální kvality. Filmy na zevní straně epitéz jsou dermatologicky testovány. Takto je zaručena vysoká kvalita výrobků.

Díky technickému know-how se podařilo vytvořit speciálně jemný a přirozeně lehký silikon – ten je použit v celém spektru výrobků ABC. Zevní film je také jemný a elastický, tudíž je při nošení komfortní a na dotek příjemný, k pokožce přátelský.
A určitě je dobré vědět, že každá jednotlivá ABC prsní epitéza je při výrobě pečlivě sledována jednou osobou, která epitézu provází všemi výrobními stupni od počátku až k finálnímu výrobku. To zaručuje nepřetržitou kontrolu kvality a záruku toho, že epitéza, kterou používáte je pečlivě zkontrolovaný výrobek. Schvalovací razítko slouží jako podpis osoby, která epitézu vyrobila.
Ať se cítíte dobře !

Společnost DVORT vám však nabízí nejenom široký výběr dokonalých epitéz, ale kromě toho i speciální podprsenky a plavky určené k nošení epitézy; to znamená opatřené kapsičkami sloužícími ke vložení epitézy a se střihem uzpůsobeným tak, aby nebylo nic poznat a přitom prádlo odpovídalo módním trendům. V naší nabídce najdete také epitézy tzv. nalepovací a epitézy, které jsou speciálně určeny ženám s lymfedémem.


Vyberte podkategorie Ženy po operaci prsu :
Vyberte parametry zboží