Carya 522090 Hallux Valgus pantofle vel. 39 - zdravotnické

Kód: 63449 63451 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 999 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Rehabilitační pantofle Carya pro léčbu Hallux Valgus vhodné po operaci palcového kloubu. Anatomicky tvarovaná stélka s nastavitelným poutkem fixuje palec v ose chodidla. Zdravotnický prostředek třídy I.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carya 522090 Hallux Valgus pantofle jsou speciálně vyvinuty pro pacienty se zdeformovaným palcem nohy. Jedná se o zdravotnický prostředek I. třídy určený jak pro rehabilitaci po operaci palcového kloubu, tak pro konzervativní léčbu a prevenci valgozních deformací v počínajícím stadiu.

Hlavní vlastnosti:

  • Anatomicky tvarovaná stélka s možností ortopedických úprav (podpěra příčné a podélné klenby, patní polštářek)
  • Poutek pro fixaci palce v ose chodidla zajišťuje správné postavení
  • Měkká velurová kůže nebo pevnější omyvatelný svršek dle barvy
  • Dostupné v rozšířené paletě barev a vzorů
  • Nastavitelné šíře G a G+

Ortopedické úpravy stélky: Bez úpravy (základní prvky) nebo s kompletní ortopedickou úpravou A+B+C včetně podpěr klenbí a měkčení patního dolíku. Kůže je přírodní materiál, barva se může mírně lišit.

Záruka: 2 roky. Velikost 39.