Hyalac-Boost Pharma Suisse 30

Přípravek Hyalac-boost obsahuje látky přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách a pokožce.

Žádné hodnocení. Kód: F66558 Produktové číslo: 85941581700
Výrobce: PHARMA SUISSE
Dostupnost: Skladem u dodavatele
337,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Hyalac-Boost Pharma Suisse 30

VLASTNOSTI PRODUKTU

Přípravek Hyalac-boost obsahuje látky přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách a pokožce.
Hyalac-boost obsahuje patentované látky BioCell Collagen®, OsteolTM a látku MSM. BioCell Collagen® obsahuje velmi dobře vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další látky zabudované ve struktuře hydrolyzovaného kolagenu II s vysokou biologickou dostupností pro organismus.
Po 40. roce života se začíná projevovat stárnutí pojivových tkání způsobené sníženou tvorbou kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších látek důležitých pro dobré zdraví těchto tkání. To se může projevovat zhoršenou pohyblivostí či občasnou bolestivostí nejvíce namáhaných kloubů, zhoršeným viděním, snížením elasticity pokožky, tvorbou vrásek a pigmentových skvrn.
U osob starších 50 let, intenzivně sportujících, fyzicky pracujících či s nadváhou mohou být chrupavky nejvíce namáhaných kloubů opotřebované a tito lidé potom trpí artrózou nebo chondropatií (degenerativní onemocnění chrupavky). Tato onemocnění se projevují zejména bolestivostí postižených kloubů, jejich ztuhlostí a sníženou hybností.
Produkt Hyalac-boost obsahuje:

Kolagen - je komplexní strukturální bílkovina, která zajišťuje pevnost a pružnost kůže, vlasů a nehtů. Je také hlavní součástí svalů, chrupavek, vazů, šlach a cév.
BioCell Collagen® - neobsahuje jen kombinaci různých látek, ale tělu dodává celý jejich komplex pocházející z jediného zdroje. Je to přírodní hydrolyzovaný kolagen typu II, který má ve své struktuře přirozeně zabudovanou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další proteoglykany včetně glukosaminu, aminokyseliny atd. Díky patentovanému procesu výroby se složky BioCell Collagen® vyznačují malou molekulární hmotností a vynikající dostupností pro organismus.
Kyselina hyaluronová - má zásadní význam pro dobrou pohyblivost kloubů. Udržuje chrupavku pružnou a dostatek kloubního mazu, jehož je hlavní součástí, zajišťuje hladké a bezbolestné klouzání povrchu chrupavek při pohybu. Kyselina hyaluronová váže vodu a udržuje ji v mezibuněčných prostorách pojivových tkání, což má zásadní význam pro správnou hydrataci buněk pokožky, přispívá k zachování její elasticity a mladistvého vzhledu. Kyselina hyaluronová je také důležitou součástí očního sklivce. Přispívá i ke zdravému růstu vlasů a nehtů.
Chondroitin sulfát - je velmi důležitou součástí chrupavky. Je nezbytný pro zachování jejích správných mechanických a elastických vlastností.
MSM (metylsulfonylmetan) - představuje pro organismus zdroj organické síry. Ta je důležitá pro dobré zdraví kůže, vlasů, nehtů, kloubů a elasticitu chrupavek.
OsteolTM - je přírodní látka z bioaktivních mléčných bílkovin podporující látky obsažené v hydrolyzovaném kolagenu. Zlepšuje a optimalizuje aktivitu složek přípravku, které přispívají k ochraně chrupavek.

Složení v 1 tabletě:
500 mg biocell Collagen® (z toho chondroitin sulfát 100 mg, kyselina hyaluronová 50 mg), 150 mg MSM (metylsulfonylmethan), 100 mg osteol TM (bioaktivní mléčné bílkoviny)
Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mono- a diglyceridy mastných kyselin, rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý, karboxymetylcelulóza, kukuřičný škrob
Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně, pokud možno nalačno, po dobu 3 měsíců. Kúru je vhodné opakovat 2-3x za rok.
Balení:
30 tablet - dávka na 1 měsíc
Upozornění:
Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v chladu a v suchu mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky. Země původu Itálie.
V naší nabídce naleznete také další přípravky na klouby.

Informace o značce PharmaSuisse
Italská společnost PharmaSuisse Laboratories S.r.l. se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy, které obsahují vysoce kvalitní suroviny z celého světa. Zaměřuje se na vysokou účinnost přípravků, kterou dosahuje unikátní kombinací použitých účinných látek, jejich optimálním množstvím a synergií. Účinnost aktivních látek použitých v přípravcích je ve většině případů dobře vědecky zdokumentována. Vývoj přípravků je založen na nejnovějších poznatcích vědy, a proto splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.