TOP TĚHOTENSKÝ CANTALOOP 327550

těhotenský a kojící top s integrovanou podprsenkou

Žádné hodnocení. Kód: F48280
Výrobce: CANTALOOPCANTALOOP
Produkt již není v prodeji
TOP TĚHOTENSKÝ CANTALOOP 327550

Těhotenský top Cantaloop 327550

Ideální během těhotenství a později po porodu jako kojící top Tank Top (tílko), které má v sobě integrovanou kojící podprsenku.

Tento kojící top spojuje praktičnost s moderním designem. Design je velmi čistý a používání je velmi snadné. To činí tento kojící top užitečným při mnoha příležitostech - jako sluneční top, vestička nebo diskrétní top oblečený pod blůzkou nebo kabátkem. Můžete jej užít při návštěvě párty, když jdete do kavárny nebo prostě každodenně. Top je bezešvý a nedráždí tak pokožku, takže jej můžete mít oblečený i delší dobu. Praktickou stránkou tohoto kojícího topu je snadný otevírací systém integrované podprsenky; snadno ji rozepnete a diskrétně nakojíte. Pevná ramínka podpírají Vaše záda nositele, inovativní desing podprsenky podpírá prsa bez přítomnosti jakýchkoliv drátěných výztuh, které mohou být příčinou zánětů prsu. Podpora je totiž vetkána speciální technologií přímo do látky. Přizpůsobí se změnám tvaru těla.

Výhody:

  • Integrované, uzavřené vnitřní košíčky - Snadno otevíratelné když potřebujete kojit; můžete kojit diskrétně, aniž by jste odhalovala svoje bříško. 
  • Přídatná podpora během kojení - Top je koncipován s malým rozšířením v oblasti pod prsy, můžete ho nosit již od časného těhotenství.
  • Cantaloop kojící Top je výrobek typu “dva v jednom”. To znamená, že nemusíte užívat kojící podprsenku pod normální top.

Velikosti: obvod pod prsy 70-110 /velikost 1 - 5

Barvy: bílá, růžová tmavá, zelená

Složení : 91% Polyamid, 9% Elastan

Cantaloop kojící top má udělený dětský Öko-Tex certifikát, dávající maminkám jistotu, že výrobek neobsahuje žádné substance škodlivé děťátku.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.