Pecičky ProFysio-lněné semínko-podkova

Přírodní nahřívací polštářky řady ProFysio jsou určeny pro maséry a odborníky z oblasti rehabilitace a fyzioterapie, kteří je mohou zařadit do svých služeb jako prostředek termální terapie neboli léčby teplem.

Žádné hodnocení. Kód: F62080
Výrobce: Pecičky
Dostupnost: Skladem
720,00 Kč , plus doprava
 
Pecičky ProFysio-lněné semínko-podkova

VLASTNOSTI PRODUKTU

Přírodní nahřívací polštářky řady ProFysio jsou určeny pro maséry a odborníky z oblasti rehabilitace a fyzioterapie, kteří je mohou zařadit do svých služeb jako prostředek termální terapie neboli léčby teplem. Polštářky se rychle a jednoduše nahřejí v mikrovlnné troubě a po dlouhou dobu poté vyzařují příjemné přírodní teplo, čímž napomáhají ulevit od bolestí a uvolnit ztuhlé svalstvo. Polštářek se přikládá na problémové partie a bolestivá místa, kde působí svým přírodním suchým teplem, uvolňuje a relaxuje. 

POLŠTÁŘ S LNĚNÝMI SEMÍNKY

Lněná semínka jsou oproti třešňovým peckám mnohem drobnější a díky tomu i jemnější. Vzhledem k jejich jemné textuře jsou lněná semínka vhodná také pro podložení pod hlavu či jiné části těla. Rozhodně nebudou tlačit. Lněná semínka se také lépe přizpůsobí tvarům a záhybům lidského těla a dokonale tak prohřejí všechny problematické partie. Lněná semínka po nahřátí vydávají jemnou vůni a mohou také působit vlhkým dojmem, což je zcela v pořádku. Při správné péči polštářek bude sloužit po řadu let. Je třeba dbát na to, že lněná semínka nesmí přijít do kontaktu s vodou, proto se polštářek smí čistit pouze za sucha.

 

JAK POLŠTÁŘEK NAHŘÁT

Nejsnadnější způsob, jak polštář ProFysio nahřát, je vložit jej do mikrovlnné trouby na maximálně 2,5 min. při výkonu 700 W. Polštářek lze nahřívat stále dokola tak často, jak jen potřebujete.

 

HŘEJIVÝ OBKLAD

Nahřívání poraněných tkání je ideální přípravou pro rehabilitační cvičení, jelikož napomáhá uvolnit poraněný sval a tlumí bolest, což usnadní pohyblivost svalu při cvičení. Teplo je osvědčeným lékem na chronická poranění díky své schopnosti stimulovat krevní oběh a látkovou přeměnu. Opakované přikládání hřejivých obkladů zlepšuje pohyblivost nemocných kloubů. Nezanedbatelný význam má také pozitivní relaxační účinek tepla.

CHLADIVÝ OBKLAD

Je známo, že léčba teplem není vždy na místě, při akutních poraněních kloubů, svalů či šlach je vhodné aplikovat chladivý obklad. K tomuto účelu lze ProFysio stejně jako ostatní naše polštářky s úspěchem použít . Vložte jej do plastikového sáčku nebo tašky a na 1 až 4 hodiny uložte do mrazáku. Poté jej přiložte na postižené místo jako chladivý obklad. Tato forma chlazení napomáhá např. na pohmožděniny, podlitiny, podvrtnutí, otoky, bolesti hlavy a další obtíže.

RUČNÍK V BALENÍ

Z hygienických důvodů je každé balení ProFysio polštářku vybaveno také samostatným ručníkem, do kterého se polštářek před aplikací zabalí, aby se zabránilo jeho přímému kontaktu s pokožkou. Tento ručník lze nahradit jakýmkoliv jiným. Polštářek si tak během jednoho dne může užít hned několik uživatelů, aniž by se porušila základní hygienická pravidla.
 

Parametry

  • Hmotnost 1.5 kg
  • Rozměry 25x35 cm
  • Náplň lněné semínko
  • Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 2,5 min. (700W)
  • Praní není možné
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.