Ženy po operaci prsu

(11)

Řešení následků onemocnění prsu je problematika natolik specifická, že se jí na celém světě zabývá jen několik vysoce specializovaných firem. Smyslem naší činnosti je pomáhat ženám vést po operaci prsu plnohodnotný život. Náš tým profesionálů je odhodlán udělat maximum k získání vaší důvěry a sebevědomí.

Díky mnohaletému naslouchání potřebám našich zákaznic vám můžeme nabídnout inovativní, vysoce kvalitní produkty a služby. Jsme pyšni na naše výrobky, které jsou technologicky na velice vysoké úrovni, ale současně vám nabízíme i náš osobní přístup. Jen díky kombinaci nejlepších technologií spolu s profesionalitou a znalostmi jsme schopni udržovat vysoký standard. ABC prsní epitézy jsou vyráběny z přírodních silikonových gelů a polyuretanových filmů, tvořících zevní stranu epitéz. Firma ABC používá silikony medicinální kvality a filmy, které jsou dermatologicky testovány, takže vysoká kvalita výrobků je zaručena. Díky technickému know-how se podařilo vytvořit speciálně jemný a přirozeně lehký silikon – ten je použit v celém spektru výrobků ABC. Zevní film je jemný a elastický, takže je při nošení komfortní a na dotek příjemný, k pokožce přátelský.
A určitě je dobré vědět, že každá jednotlivá ABC prsní epitéza je při výrobě pečlivě sledována jednou osobou, která epitézu provází všemi výrobními stupni od počátku až k finálnímu výrobku. To zaručuje nepřetržitou kontrolu kvality a záruku toho, že epitéza, kterou používáte je pečlivě zkontrolovaný výrobek. Schvalovací razítko slouží jako podpis osoby, která epitézu vyrobila.
Ať se cítíte dobře !

Firma DVORT vám však nabízí nejenom široký výběr dokonalých epitéz, ale kromě toho i speciální podprsenky a plavky určené k nošení epitézy; to znamená opatřené kapsičkami sloužícími ke vložení epitézy a se střihem uzpůsobeným tak, aby nebylo nic poznat a přitom prádlo odpovídalo módním trendům. V naší nabídce najdete také epitézu tzv. nalepovací.


Vyberte podkategorie Ženy po operaci prsu :
Vyberte parametry zboží
Výrobci
Cena