Relaxsan UNIMA

RELAXSAN ® UNIMA

Lehká a prodyšná maska na obličej se stříbrem. Velikost se hodí pro všechny dospělé

Díky svému tvarovanému ergonomického tvarovanému designu, RELAXSAN ® UNIMA sedí správně na tváři dokonce i během dlouhé konverzace, takže se jí nemusíte často dotýkat, abyste její polohu upravili.To pomáhá zasjistit vysokou efektivitu ochrany. Lehká a měkká díky dvojité vrstvě Dryarn ® , lehounké, jemné a prodyšné tkanině. Bezešvé elastické okraje z jemného mikrovlákna. Extrémně roztažitelná a šetrná k pokožce pro maximální komfort. Vnitřní hygienická vložka vyrobená ze stříbrného vlákna X-Static ® chrání oblast nosu a úst inhibicí profilerace bakterií a hub a brání vzniku nepříjemného zápachu. RELAXSAN ® UNIMA je ideální pro cestovatele, všechny, kteří se často vyskytují v místech s velkou koncentrací lidí jako jsou výstavy, veletrhy, letiště a všechny druhy dopravy, během schůzí, konferencí nebo shromáždění v uzavřených prostorách.Dostupná v různých barvách, takže obvykle sedí k Vašemu stylu.

RELAXSAN ® UNIMA není zdravotnický prostředek, nemá FFP1, FFP2, FFP3 certifikované filtrační vlastnosti a není PPE (Personal Protective Equipment )

K opakovanému použití a praní : charakteristika tkaniny a vlastnosti stříbra zůstávají nezměneny v  čase, dokonce i po mnohočetném užívání a praní. 

Praní:

Složení: 

70% PP Polypropylen - 15% PA Nylon - 9% NR Přírodní pryž - 4% ME Metallic (Stříbro) - 2% EA Elastan.

Balení : 
1x obličejová maska se stříbrným vláknem UNIMA
1x český návod
1x saténový sáček k uložení