Membránový inhalátor NE-105 MESH

Kód: 4711671531057 Produktové číslo: 4711671531057
Je dobrou volbou pro aktivní osoby a pro všecny, kteří potřebují mít inhalátor neustále při ruce.

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Membránový inhalátor NE-105 MESH

VLASTNOSTI PRODUKTU

 • Nový systém tvorby aerosolu pomocí membránové technologie snižuje spotřebu farmaka a zvyšuje jeho využitelnost. 
 • Umožňuje snadné použití celé rodině, jednoduchou manipulaci a diskrétní použití i mimo domov.
 • To vše při zachování všech důležitých funkčních parametrů – optimálního výkonu a standardní velikosti částic
 • . Inhalátor NE-105 MESH je druhou generací membránových inhalátorů.
 • Jsou u něho překonány všechny nedostatky předchozích typů a proto se jak svými parametry, tak výkony vyrovná běžným komerčním inhalátorům.

  Membránový inhalátor s membránou vytvořenou novou výrobní technologií NE-105 MESH slouží k léčbě horních a dolních dýchacích cest. Střední velikost částic je 4,8 µm. Přístroj je vhodný k používání doma i na cestách. Inhalátor má hlavní jednotku a vyměnitelný nebulizační modul, který slouží zároveň jako zásobník. Je možné v něm uchovávat léčivo. Tento systém dovoluje použití několika druhů léčiv (každé z léčiv je v jednom modulu) nebo individuální použití (každý rodinný příslušník může mít vlastní zásobník se svým léčivem). Díky tomuto konceptu a malým rozměrům je zcela mimořádně vhodný pro cestování, do práce nebo do školy. Doma si připravíte léčivo do zásobníku a v průběhu dne je možné kdykoliv diskrétně inhalovat. Doporučené množství léčiva v zásobníku je do 10 ml. Cestovní použití podporuje i možnost napájení z baterií. Díky těmto vlastnostem ho lze použít také jako plnohodnotnou náhradu lékových sprejů.

 • Velikým kladem inhalátou BONECO CR NE-105MESH je možnost provozu v jiné než svislé poloze, inhalátor pacuje i v náklonu za předpokladu, že je membrána zaplavena léčivem. Proto můžete inhalovat v sedě i v leže, podmínkou pro funkčnost je pouze zaplavení membrány léčivem.
 • Léčba inhalací aerosolu může zabránit onemocnění dýchacích cest. Inhalace je efektivní způsob léčby, která může být přímo cílená na nemoci dýchacích cest, nebo slouží k potlačení projevů nachlazení. Léčí vedlejší projevy těchto chorob a zrychluje uzdravení. Léčba by měla být prováděna v klidném a relaxačním prostředí. Inhalujte pomalu a zhluboka, aby se léčebný přípravek dostal průdušky hluboko do plic. Vydechujte normálně. Při dodržení těchto zásad bude inhalace vysoce efektivní.
 • Jako léčivo je možné použt jakýkoliv řídký roztok. Pokud je hustý, je možné ho naředit. Při inhalaci dbejte doporučení lékaře ohledně typu léčiva i délky a četnosti inhalace.
 • Napájecí adaptér je možné dokoupit jako zvláštní příslušenství.
TECHNICKÉ PARAMETRY
hmotnost 0,15 kg (bez baterií)
napájení 2 × tužková baterie 1,5 V, LR06, vel. AA, možnost dokoupení napájecího síťového zdroje
nebulizační výkon 0,25 ml/min
rozměry (dך×v) 55 × 60 × 127 mm
výrobce BONECO CR
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.