Ortéza kolenní čtyřbodová ATOM 2RA REH4MAT

Ortéza kolenní čtyřbodová ATOM 2RA REH4MAT

Žádné hodnocení.
REH4MAT Výrobce: REH4MAT
Dostupnost: Zboží není na skladě
Cena: 5.478,00 Kč
Ortéza kolenní čtyřbodová ATOM 2RA REH4MAT

VLASTNOSTI PRODUKTU

Ortéza kolenní čtyřbodová ATOM 2RA

a k tomu za super cenu !!

Podrobnosti o tom, co je to vlastně čtyřbodová ortéza uvádíme v článku : Čtyřbodové kolenní ortézy -trocha teorie nikoho nezabije, který najdete na webu www.dvort-medical.cz

ATOM  2RA je čtyřbodová kolenní ortéza, vyrobená z vysoce kvalitní hliníkové slitiny opatřené za horka práškovým nástřikem. Ortéza je opatřena dvěma polycentrickými anatomickými  klouby, které dokonale reflektují fyziologický pohyb kolene a umožňují nastavit rozsah hybnosti.   Ortéza ATOM 2RA  je vybavena systémem čtyřbodové podpory.

Ortéza ATOM 2RA je vybavena speciálními kloubovými  dlahami  2RA Precision, které  snižují riziko poranění ACL vazu a chrání proti škodlivé hyperextenzi. Dlahy 2RA Precision  jsou dvojosé polycentrické dlahy se spojovacím mechanismem, se dvěma hlavními vodícími  prvky, které se pohybují po  parabolické dráze. Konstrukce  kloubu téměř dokonale anatomicky reflektuje pohyb zdravého  kolene a během pohybu nemění svoji polohu vůči ose kolenního kloubu.  Kloub má nastavitelný úhel flexe: 0 °, 30 °, 55 °, 95 ° a 110 °,    a extenze 15 ° a 75 °. Kromě rozsahu nastavení pohybu je důležitá také vysoká laterální stabilizace kolene, kterou dlahy poskytují. Každá ortéza je vybavena speciálním imbus klíčem, nutným k nastavení rozsahu hybnosti, takže rozsah hybnosti je zajištěn proti manipulaci nepovolanou osobou. Standardní délka dlahy je 290 a 390 mm. Dlahy a jejich design jsou patentovány v EU.

Konstrukce ortézy ATOM 2RA :

Mimořádně silný rám z lehkého hliníku 6061 T6 používaném v letectví garantuje nejlepší stabilizaci na trhu. Vnitřní měkké vypodložení rámu je vyrobeno z komfortní pěny ActiveDistance II, pokryté bavlnou a froté pleteninou, což pomáhá zabránit kožní alergii.
Ortéza je vybavena 5 stabilizačními pásy  a přídatnými speciálními podložkami, které jsou dodatečnou oporou a brání posunu ortézy.

Ortézy ATOM 2RA byly testovány na škodlivé účinky slané vody a dopadly  perfektně!
Odolnost ortézy ATOM 2RA  proti vodě je zaručena !

Indikace :

Střední nebo těžká instabilita ACL, PCL, MCL a LCL,
Rehabilitace po rekonstrukci vazů ACL nebo PCL,
Kombinovaná poranění ACL / PCL
Hyperextenze kolena,
Prevence varozity a valgozity kolena.

Materiálové složení :

90% Polyamid
10% Polyester

Dostupné velikosti :XS,S,M,L,XL

Levá/pravá strana  

 

 

VELIKOST (A) Obvod 15 cm nad kolenem (B) Obvod 15 cm pod kolenem (C) Délka ortézy schéma
XS 36-40 cm 26-30 cm 37 cm How to measure
S 40-44 cm 30-34 cm
M 44-48 cm 34-38 cm
L 48-52 cm 38-42 cm
XL 52-56 cm 42-46 cm

 

 

 

Soubory

Systém ortézy ATOM 2RA

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.