Prevapis Adult šumivé tablety tbl.20

Kód: F8002738800312 Produktové číslo: 8002738800312
Doplněk stravy vhodný pro děti od 12 let a dospělé v době zvýšeného výskytu chřipky a nemocí z nachlazení

Žádné hodnocení.
Výrobce: PREPAVIS
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Cena: 290,00 Kč
 
Prevapis Adult šumivé tablety tbl.20

VLASTNOSTI PRODUKTU

  • PREVAPIS ADULT šumivé tablety - doplněk stravy vhodný pro děti od 12 let a dospělé v době zvýšeného výskytu chřipky a nemocí z nachlazení. Šumivé tablety s vitamínem C pro správnou imunitu. Obsahuje nealergenní propolis E.P.I.D.®, enzym serapeptázu, N-acetylcystein, šípek, harpagovník a sladidlo ze stévie.
  • Propolis E.P.I.D.® je standardizovaný extrakt hypoalergenního propolisu, který je biotechnologicky očištěný od potenicálně alergenních látek.
  • Neobsahuje lepek a konzervační látky. Slazeno stévií.

Doporučené dávkování

  • Doporučují se 2 šumivé tablety denně: 1 ráno a 1 večer, rozpustit ve sklenici vody. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. 

Složení

  • Okyselovadlo: kyselina citronová; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; N-acetylcystein, suchý extrakt z plodů šípkové růže (Rosa canina L.), titrovaný se 70% obsahem vitaminu C, aroma, propolis E.P.I.D.® (Propolis) – extrakt odvoskovaný a purifikovaný, titrovaný s 3% obsahem polyfenolů*, suchý extrakt z kořene ďáblova drápu (Harpagophytum procumbens [Burch] DC.), titrovaný s 2,5% obsahem harpagosidu, enzym serapeptáza (rod Serratia sp.) (enzymatická aktivita 120 000 IU/g), sladidlo: steviol-glykosidy z listů stévie sladké (Stevia rebaudiana Bertoni); barvivo: riboflavin.

Upozornění

  • Doporučené dávkování se nesmí překročit. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v pokojové teplotě. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem.

Balení

  • 90 g, 20 šumivých tablet
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.